Antyroztoczowe ANTYBAKTERYJNE pokrowce barierowe na kołdry i poduszki z Evolon®

DERMA CLOTHES EVO SILVER to produkt, który pomoże Państwu w walce z alergią.
Gramatura materiału – 130g/m2
Zawartość nanowłókien srebra – 5%

Pokrowce antyroztoczowe / antybakteryjne DERMA CLOTHES EVO SILVER używane są jako dodatkowe barierowe powleczenie pomiędzy pościelą a tradycyjną bielizną pościelową. Materiał z którego są wykonane i sposób uszycia gwarantują szczelne zamknięcie materaca wewnątrz pokrowca.
Pokrowce antyroztoczowe / antybakteryjne DERMA CLOTHES EVO SILVER uszyte są z Evolon®130Ag, materiału wyprodukowanego przez firmę Carl Freudenberg AG, właściciela znaku towarowego Evolon®.

Pokrowiec po krótszym boku ma wszyty barierowy zamek rozdzielczy pod którym umieszczony jest szeroki dodatkowy pas materiału gwarantujący jego szczelność. W pokrowcach na poduszki na zamku znajduje się podwójnie złożony pasek materiału, który gwarantuje komfort przy dotyku.

Produkt należy uprać przed pierwszym założeniem w temperaturze minimum 60ªC. Po upraniu Evolon® osiągnie swoją właściwą, docelową miękkość.

Pokrowiec można prac w temperaturze do 95ªC, jednak ze względów ekologicznych i ekonomicznych zalecamy pranie w temperaturze 60ªC. Temperatura prania 60ªC jest w pełni wystarczająca, aby skutecznie usunąć roztocza i ich odchody.

Nie należy stosować PŁYNÓW DO PŁUKANIA I INNYCH ŚRODKÓW ZMIĘKCZAJĄCYCH.

Więcej na temat materiału prosimy czytać w zakładce „Evolon®”

Wyświetlanie 1–12 z 18 wyników