Antyroztoczowe ANTYBAKTERYJNE prześcieradła z gumką z Evolon®

Prześcieradło DERMA CLOTHES EVO SILVER to produkt, który pomoże Państwu w walce z alergią.
Gramatura materiału – 130g/m2
Zawartość nanowłókien srebra – 5%

Pokrowce antyroztoczowe / antybakteryjne DERMA CLOTHES EVO SILVER używane są jako dodatkowe barierowe powleczenie pomiędzy pościelą/materacem a tradycyjną bielizną pościelową.
Pokrowce antyroztoczowe / antybakteryjne DERMA CLOTHES EVO SILVER uszyte są z Evolon®130Ag, materiału wyprodukowanego przez firmę Carl Freudenberg AG, właściciela znaku towarowego Evolon®.

Kategoria ta obejmuje pozostałe produkty wykonane z Evolon® 130Ag, min. pokrowce szyte jak prześcieradła z gumką, do użycia wszędzie tam, gdzie chcemy odseparować alergeny z materaca, a „zamknięcie” materaca w pokrowcu nie jest technicznie możliwe (powierzchnie do spania gdzie materac jest zintegrowany z podstawą/nogami). Barierowe pokrowco/prześcieradła doskonale sprawdzają się również w podróży do szybkiego zabezpieczenia hotelowego łózka/materaca.

Produkt należy uprać przed pierwszym założeniem w temperaturze minimum 60ªC. Po upraniu Evolon® osiągnie swoją właściwą, docelową miękkość.
Pokrowiec można prac w temperaturze do 95ªC, jednak ze względów ekologicznych i ekonomicznych zalecamy pranie w temperaturze 60ªC. Temperatura prania 60ªC jest w pełni wystarczająca, aby skutecznie usunąć roztocza i ich odchody.

Nie należy stosować PŁYNÓW DO PŁUKANIA I INNYCH ŚRODKÓW ZMIĘKCZAJĄCYCH.

Więcej na temat materiału prosimy czytać w zakładce „Evolon®”

Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników