Antyroztoczowe prześcieradła z gumką z Evolon®

Pokrowiec antyroztoczowy DERMA CLOTHES EVO to produkt, który pomoże Państwu w walce z alergią.
Pokrowce antyroztoczowe DERMA CLOTHES EVO używane są jako dodatkowe barierowe powleczenie pomiędzy pościelą/materacem a tradycyjną bielizną pościelową

Kategoria ta obejmuje pozostałe produkty wykonane z Evolon®, min. pokrowce szyte jak prześcieradła z gumką, do użycia wszędzie tam, gdzie chcemy odseparować alergeny z materaca, a „zamknięcie” materaca w pokrowcu nie jest technicznie możliwe (powierzchnie do spania gdzie materac jest zintegrowany z podstawą/nogami). Barierowe pokrowco/prześcieradła doskonale sprawdzają się również w w podróży do szybkiego zabezpieczenia hotelowego łózka/materaca.

Produkt należy uprać przed pierwszym założeniem w temperaturze minimum 60°C. Po upraniu Evolon® osiągnie swoją właściwą, docelową miękkość.

Pokrowiec można prac w temperaturze do 95°C, jednak ze względów ekologicznych i ekonomicznych zalecamy pranie w temperaturze 60°C. Temperatura prania 60°C jest w pełni wystarczająca, aby skutecznie usunąć roztocza i ich odchody.

Nie należy stosować PŁYNÓW DO PŁUKANIA I INNYCH ŚRODKÓW ZMIĘKCZAJĄCYCH.

Pokrowce antyroztoczowe DERMA CLOTHES EVO uszyte są z Evolon®, materiału wyprodukowanego przez firmę Carl Freudenberg AG, właściciela znaku towarowego Evolon®.
Więcej na temat materiału prosimy czytać w zakładce „Evolon®”

Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników