HitnSpin Bonus bez depozytu w kasynie HitnSpin
★★★★☆
DOSTAWCA KASYNA: 150 darmowych spinów dla Alexi w przygodzie na Wschodzie
PayPal Visa MasterCard

Książka Ra Deluxe

Ocena automatu Book of Ra Deluxe

Przenieś się ponownie w czasie do historycznego Egiptu i zakręć bębnami automatu Book of Ra Deluxe firmy Novomatic. Odkryj zakątki piramidy, wykonując pełne mieszanki na dziesięciu liniach wygrywających w tym automacie 5×3. Zbieraj symbole rozproszone, aby otrzymać dziesięć darmowych spinów, w miejscu, w którym Book of Ra wybierze losowy symbol. Obserwuj, jak rozwija się na bębnach, zapewniając dalsze wygrane. Co więcej, będziesz miał szansę podwoić te wygrane dzięki charakterystyce hazardu.

Dlaczego musisz grać na automacie Book of Ra Deluxe? Przyczyn jest wiele, jednak poniżej wymieniliśmy kilka z naszych ulubionych:

– Graj z RTP na poziomie 95,10% i nadmierną zmiennością
– Zdobądź co najmniej 3 symbole rozproszone, aby otrzymać dziesięć darmowych spinów
– Otwórz Księgę Ra, aby rozwinąć symbole
– Wygraj aż 500 000 monet w jednym spinie

Wyrusz w podróż

Drzwi automatu Book of Ra Deluxe o tematyce egipskiej są otwarte i zapraszają do kręcenia bębnami. Wchodząc do piramidy, przeglądaj książkę w poszukiwaniu czekających na nią skarbów. Linie wygrywające są wyraźnie widoczne po obu stronach siatki, a ustawienia są starannie umieszczone pod nimi.

Najlepiej płatnym symbolem jest odkrywca, którego nagroda wynosi aż 500 000 monet. Następnie Ra znajduje się w miejscu spoczynku, posągu i skarabeuszu. Tradycyjne symbole kart od A do OK, Q, J i 10 pełnią rolę płytek o niższych stawkach.

Sama Book of Ra to symbol Wild, scatter i jeden z najlepiej płatnych symboli należących do automatu do gry Book of Ra Deluxe, który wypłaca aż 200 000 monet.

Wybierz swoje stawki

Twoja podróż rozpoczyna się w momencie wybrania pierwszego zakładu na automacie Book of Ra Deluxe. Wybierz liczbę śladów, na których chcesz odtwarzać (1–10) i wartość waluty, aby ustawić łączną liczbę od 2,00 do 1000. Prawdopodobnie będzie to miało miejsce na wybranej liczbie linii wygrywających, które rozpoczynają się od lewego bębna.

W poniższej tabeli znajdziesz wypłaty oparte głównie na maksymalnym zakładzie. Sprawdź tabelę wygranych automatu Book of Ra Deluxe, aby zobaczyć liczby odpowiadające wybranej stawce. Pamiętaj, że chociaż symbole są zgrupowane, będziesz musiał trafić trzy, cztery lub pięć takich samych symboli, aby ukończyć zwycięską linię wygrywającą.

Automat Book of Ra Deluxe charakteryzuje się uczciwym RTP na poziomie 95,10% i dużą zmiennością.

Otwórz e-book z nagrodami bonusowymi

Twoje zadanie zawiera zestaw opcji, które są głównie powiązane z symbolem rozproszonym Księgi Ra. Jego pierwszą pozycją jest symbol Wild, który zastępuje dowolny symbol, który pomoże Ci wypełnić zyskowną kombinację.

Odkrycie 3, 4 lub 5 z nich nie tylko zapewni Ci wygraną, ale może nawet uruchomić sferyczne darmowe spiny w automacie Book of Ra Deluxe. Zaczyna się to, gdy e-book przewraca strony, aby losowo wybrać konkretny obraz. Zwiększy się to po wylądowaniu podczas dziesięciu darmowych spinów, ale nie wcześniej niż przed zgromadzeniem wszelkich wygranych, które mogłeś mieć. Symbol zakryje cały bęben i może zakryć całą siatkę 5×3, aby zapewnić Ci niewiarygodną wygraną końcową.

Jeśli czujesz się szczególnie szczęśliwy, wypróbuj funkcję hazardową, jaką oferuje automat slotowy Book of Ra Deluxe. Zgadnij, czy karta pokaże czerwony czy czarny obraz, aby zwiększyć prawdopodobieństwo podwojenia każdej ze swoich wygranych. Możesz kontynuować grę lub zdecydować się na zbieranie, pamiętaj jednak, że jeśli źle odgadniesz, stracisz wszystko. Dodatkowo pamiętaj, że nie będzie to aktywne, jeśli grasz w trybie Autoodtwarzania.

Ciesz się większą liczbą egipskich gier wideo

Jeśli chcesz spędzić więcej czasu z bogami, wypróbuj automat The Legacy of Cleopatra's Palace firmy High 5 Games. Zdobądź symbole rozproszone, aby otrzymać darmowe spiny i obserwuj, jak Twoje wygrane mnożą się za każdym razem, gdy symbol Wild stanie się częścią udanej kombinacji.

Jeśli chodzi o odrębną grę egipską, zalecamy automat Some time on the Nile firmy Nextgen Gaming. Aktywuj funkcję SUPERBET, aby zwiększyć swój dziki mnożnik i zyskać szansę na duże wygrane.

Przygotuj się i zacznij Spinning już dziś

Jeśli chodzi o gry wideo starożytnego Egiptu, automat Book of Ra Deluxe jest dość powszechny. Niemniej jednak Novomatic wykonał świetną robotę, zachowując przykuwającą uwagę dziesięcioma liniami wygrywającymi, RTP na poziomie 95,10% i dużą zmiennością. Zdobądź symbole scatter Book of Ra, aby rozpocząć rundę darmowych spinów, podczas której na bębnach pojawi się losowy symbol. Będziesz miał nawet szansę podwoić swoje podstawowe wygrane sportowe dzięki funkcji hazardu.

Zostałeś poinstruowany, więc chwyć kapelusz odkrywcy i zagraj na automacie Book of Ra Deluxe już teraz! Możesz wypróbować grę za małe stawki w naszych najlepszych kasynach z minimalnym depozytem.

Leave a Reply