HitnSpin Bonus bez depozytu w kasynie HitnSpin
★★★★☆
DOSTAWCA KASYNA: 150 darmowych spinów dla Alexi w przygodzie na Wschodzie
PayPal Visa MasterCard

Księga Ra

Regulamin gry Book of Ra

Book of Ra posiada standardowy panel zarządzania Novomatic, którego obsługa jest prosta. Każdy uczestnik może w trakcie gry korzystać z od 1 do 9 aktywnych linii wygrywających. Im więcej z nich aktywujesz w trakcie spinu, tym większe masz prawdopodobieństwo wygrania jackpota. Aby ustawić liczbę linii wygrywających, użyj następujących przycisków:

– 1 linia
– trzy szczepy
– 5 linii
– 7 śladów
– 9 śladów
Liczba odpowiada różnorodności linii, które uczestnik może aktywować, aby zebrać zwycięskie kombinacje. Za pomocą przycisku „Postaw jeden” możesz regulować skalę zakładu. Gracze mogą obstawiać od 1 do 50 kredytów na każdą z nich. Przycisk „Postaw Max” przeznaczony jest zasadniczo dla najbardziej odważnych i doświadczonych graczy. Wyzwala wirowanie przy najwyższych dozwolonych wartościach.

Jeśli uda Ci się zebrać udaną kombinację na 5 bębnach, być może będziesz mógł spróbować szczęścia w ryzykownym sporcie. Możesz rozpocząć grę losową, naciskając przyciski „Bet One” lub „Bet Max”. Na każdym jego aspekcie znajdują się dwa klucze. Podczas gry na ekranie zauważysz kartę leżącą do góry nogami. Jeśli Twój wybór będzie odpowiadał kostiumowi kąpielowemu z karty krupiera, Twoja wygrana zostanie podwojona. Klikając na jeden w każdym z nich, wybierasz szkarłatny lub czarny. Jeśli nie, wszystkie nagrody, które otrzymałeś za finałową kulę, prawdopodobnie zostaną zmarnowane.

Symbole, wygrane i bonusy

Najlepiej płatnym obrazem jest portret bohatera, który przypomina Indianę Jonesa. Dziki symbol to e-book. Kombinacje z tym obrazem mogą zapewnić graczowi do 5000 kredytów. Zastępuje wszystkie różne symbole w udanych mieszankach. Jest to także obraz rozproszony.

Kombinacja trzech lub dodatkowych symboli e-booków na bębnach rozpoczyna sekwencję co najmniej 10 darmowych spinów. W każdym z nich na wyświetlaczu pojawiają się dodatkowe ikony bonusowe. Prawdopodobnie możesz gromadzić mieszaniny takich symboli, jak faraon, ptactwo, skarabeusz, nominały kart i tak dalej. Symbole te mogą nieść wygrane o współczynnikach od 5 do 2000.

Leave a Reply